Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Două maşini din România au fost implicate într-un accident violent, în sudul Germaniei, aproape de frontiera cu Austria.
Potrivit poliţiştilor, un şofer austriac a pierdut controlul automobilului său şi a lovit remorca unei dubiţe, în care se aflau 6 români. Remorca s-a răsturnat şi a fost lovită apoi de un TIR condus de un român de 47 de ani.
În urma impactului, şoferul TIR-ului a fost grav rănit şi a fost nevoie de un echipaj de descarcerare, pentru a fi scos din cabina distrusă. Românul a fost transportat la spital, cu un elicopter. Celelalte persoane au scăpat cu răni uşoare.
Doi prieteni stau de vorbă:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lăsat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Credeam că eu sunt cel mai bun prieten al tău…
- Acum e el…
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.