Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Botoșani au fost sesizați marți 16 august, cu privire la faptul că pe strada Teatrului, din municipiul Botoșani, s-a produs un accident rutier soldat cu victime.
Echipajul de poliție dirijat la fața locului a stabilit următoarea situație de fapt:
Un bărbat, de 35 de ani, din județul Iași, în timp ce se deplasa cu autoturismul pe strada Teatrului, ar fi suprins și accidentat o femeie de 74 de ani, care se angajase în traversarea părții carosabile prin loc nepermis și fără să se asigure.
În urma impactului, femeia a fost transportată la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale.
Cercetările sunt continuate sub aspectul comiterii infracțiunii de vătămare corporală din culpă.
Doi prieteni stau de vorbă:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lăsat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Credeam că eu sunt cel mai bun prieten al tău…
- Acum e el…
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.