Daca sunteti martorul unor evenimente importante va rugam sa ne contactati la tel: 0749.877.802 sau email: [email protected]
Un bărbat în vârstă de 73 de ani a fost găsit înecat într-un canal de colectare a apei, în apropiere de iazul Dracșani. Potrivit primelor informaţii, bărbatul a vrut să taie o creangă dintr-o salcie.
Trupul acestuia a fost descoperit de un alt bărbat, care trecea prin zonă și care a anunțat 112.
La fața locului a intervenit un echipaj de la Ambulanță, însă, din păcate, aceștia n-au putut face nimic decât să constate decesul.
Conform botosaninews.ro, tragedia a început când bătrânul a mers în zonă cu scopul de a lua salcie pentru sărbătoarea de Sfântul Gheorghe. Astfel, în momentul în care s-a aplecat după creangă, s-a dezechilibrat și a căzut în apă.
Oamenii legii au deschis o anchetă pentru a stabili cu exactitate cauza decesului.
Doi prieteni stau de vorbă:
- Ce mai faci?
- Uite, m-a lăsat nevasta pentru cel mai bun prieten.
- Credeam că eu sunt cel mai bun prieten al tău…
- Acum e el…
Va rugam sa folositi un limbaj decent; mesajele postate vor fi validate de un Moderator inainte de a fi publicate pe site.
NOTA: Va rugam sa comentati la obiect, legat de continutul prezentat in material. Orice deviere in afara subiectului, folosirea de cuvinte obscene, atacuri la persoana autorului (autorilor) materialului, afisarea de anunturi publicitare, precum si jigniri, trivialitati, injurii aduse celorlalti cititori care au scris un comentariu se va sanctiona prin cenzurarea partiala a comentariului, stergerea integrala sau chiar interzicerea dreptului de a posta, prin blocarea IP-ului folosit.
Site-ul www.dorohoinews.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.